© 2010    Yükseller Alışveriş Mağazaları Gıda İnşaat Sanayii Tic. Ltd. Şti. Resmi Web Sitesi, Mustafakemalpaşa, Bursa
Et ve Et Ürünleri Et ve Et Ürünlerimizi gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz çünkü, kesilen hayvanlar yerli ırk olup besi çiftliklerinde veteriner hekim kontrolünde sağlıklı ve iyi bakımlı yetiştirilmektedir. Kesimi yapılacak hayvanlar “Mustafakemalpaşa Mezbahanesinde” hijyenik ortamda, veteriner hekim kontrolünde İslami usullere uygun kesilmektedir. Kesimi yapılan hayvanlar merkez soğuk hava depomuzda dinlendirildikten sonra işleme bölümünde gıda güvenliği doğrultusunda hijyenik olarak işlenip, satışa hazırlanmaktadır. Beyaz et ve et ürünlerini ise tüketiciler tarafından en çok tercih edilen helal gıda sertifikalı lider markaları tercih eder lezzet, tazelik ve uygun fiyat bir arada müşterilerimizin beğenisine sunulmaktadır. Mağaza ve işleme bölümünde kullanılan alet ve ekipmanlar periyodik olarak dezenfekte edilmektedir. Kasap reyon görevlilerimiz teknik ve ürünler hakkındaki sorularınızı cevaplayabilme bilgisine sahiptirler. Bütün bu faaliyetlerimizdeki hijyen ve kalitemiz, İl Tarım Müdürlüğü ve Tarım ve Köy İşleri Bakanlığından onaylıdır.
Süt ve Süt Ürünleri     Süt ve süt ürünlerinde satışa sunulan ürünler ; tazelik ve çeşitlilik ön planda tutularak satışa sunulmaktadır. Ürün yelpazemiz müşterilerimizin istekleri doğrultusunda, değişen damak zevkleri ve  beslenme biçimleri göz önüne alınarak geliştirilmektedir. Süt ve süt ürünlerimizde merkez depomuzun soğuk hava depolarında hijyenik olarak ilk alındığı günden itibaren tazeliğini korumaktadır.
İçecek Grubu Ürün çeşitliliğini ve yeni çıkan ürünleri ilk olarak sizlerle buluşturma ve uygun fiyatla satışa sunma gayreti içerisindeyiz. İçecek gurubu ürünlerimiz soğuk ve sıcak olmak üzere iki bölümde satışa sunulmaktadır. İçecek gurubu ürünlerimiz satışların yoğun olduğu dönemlerde Soğuk hava depolarında özenle soğutulmaktadır.
Kuru Gıda - Konserve Kuru gıda reyonumuzda ürün çeşidi ve uygun fiyatları ile en iyi hizmet kalitesini müşterilerimize sunmaktayız. Bakliyat gurubu ürünlerimiz merkez depomuzda özenle paketlenip satışa sunulmaktadır. Yapılan indirim bültenlerimiz ile ürünlerimizi uygun fiyat politikası ile müşterilerimizin beğenisine sunmaktayız.
Bisküvi, Çikolata, Şeker Geniş ürün yelpazesi ile 7’den 70’e ifadesiyle “en kaliteli ürünleri, en uygun fiyata, en güvenilir hizmeti” sizlerle buluşturuyoruz. Düzenli olarak gıda kontrolü doğrultusunda periyodik olarak ürünlerimizin son kullanma tarihlerini kontrol etmekteyiz.
Bebek Ürünleri, Oyuncak Bebeklerinizin sağlığına önem vermekteyiz. Bu doğrultuda satışa sunulan bebek gıdalarında en tazesini bulundurmaya özen göstermekteyiz. Tüm bebek gurubunu aynı bölümde yan yana hizmetinize sunarak kolaylık sağlamaktayız. Oyuncak reyonumuzdan seçtiğiniz ürünler satış temsilcileri tarafında kontrol edilerek çalışır bir durumda teslim edilmektedir. Ayrıca 0-6 yaş gurubu çocuklarımızı özel arabalı market sepetleriyle gezdirip aynı zamanda onlar eğlenirken sizlerde rahat alışverişin tadını çıkartabilirsiniz.
Temizlik - Kozmetik       Her geçen gün artan ürün çeşitliliğini müşterilerimizin beğenisine sunabilmek amacı ile mevcut alanımızı 100 m2 büyüterek temizlik bölümünde geniş ürün yelpazesiyle, rahat alışveriş imkanı sunmaktayız. İnanılmaz indirimler ile bölümü desteklemekte, indirim bülteni ve durak reklamları ile tüm halkımızın haberdar olmasını sağlamaktayız. Tüketiciler  tarafından en çok tercih edilen tüm lider markaları en uygun fiyatla özel PARFÜMERİ bölümünde müşterilerimizin beğenisine sunmaktayız.
Züccaciye - Ev Gereçleri Müşterilerimizin tercih edilebilirliği doğrultusunda yalnızca kaliteli ürünleri uygun fiyat politikası ile reyonumuzda satışa sunmaktayız. Yeni çıkan ürünleri ilk sizlerle buluşturmanın ve ilklerin takipçisi olmaktan gurur duyarız. Satın almış olduğunuz ürünler satış temsilcileri tarafından kontrol edilerek teslim edilmektedir. Küçük ev aletleri ile işleriniz kolaylaştıran ürünleri güvenilir hizmet politikasıyla müşterilerimizin beğenisine sunmaktayız.
Giriş Ürünlerimiz Kurumsal Email İletişim Home Concept Şubemiz Açıldı Ürünlerimiz NoTLaR Yükseller Insert TV